Kozlu'da çevre düzenlemesi

Kozlu'da çevre düzenlemesi
Kozlu'da çevre düzenlemesi
ZONGULDAK (AA) - Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, belediye tarafından gerçekleştirilen çevre düzenleme çalışmalarının devam ettiğini...

ZONGULDAK (AA) - Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, belediye tarafından gerçekleştirilen  çevre düzenleme çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, Kavaklık mevkisinde çevre düzenlemesi, jimnastik spor aletlerinin yenilenmesi, piknik ve oturma alanlarının yenilenmesinin yanı sıra ışıklandırma ve kaldırım yapım çalışmalarının devam ettiğini belirtti. 

Yapılan çalışmaları yerinde incelediğini ifade eden şahin, şunları kaydetti:

"Kozlu'nun tüm mahallelerinde yaptığımız çalışmalar Kavaklık mevkisinde de devam etmektedir. Ekiplerimiz, hizmet gereken tüm yerleri tespit ediyorlar ve en kısa sürede müdahale etmeye çalışıyor. Aynı zamanda Kozlu'ya görsel zenginlik katmak açısından da çevre düzenleme çalışmalarımızı tüm mahallelerde devam ettiriyoruz. Vatandaşlarımızın rahat nefes alabilecekleri ve aileleriyle birlikte huzurla vakit geçirebilecekleri alanlar oluşturuyoruz. Çalışmalarımız aralıksız devam edecektir."


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  çevre

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  müdahale

  ,

  hizmet