Kurban Bayramı kutlanıyor

Kurban Bayramı kutlanıyor
Kurban Bayramı kutlanıyor
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak İl Başkanlığında, Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenledi.Programa, AK...

ZONGULDAK (AA) ? AK Parti  Zonguldak İl Başkanlığında, Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenledi.

Programa, AK Parti Zonguldak milletvekilleri Hüseyin Özbakır ve Faruk Çaturoğlu'nun yanı sıra AK Parti Zonguldak milletvekili adayları Özcan Ulupınar, Akın Kaymak ve Aytekin Celal Kazancı ile partililer katıldı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, yaptığı konuşmada,   MHP 'nin uzlaşma tavrı nedeniyle koalisyonun kurulamadığını söyledi.

CHP 'nin her konuda HDP'yle birlikte hareket ettiğini anlatan Çaturoğlu, "Birlikte parmak kaldırıyorlar. Onlara sahip çıkıyorlar. Onlar için her şey mubah" dedi.

Çaturoğlu, hac organizasyonunun bir ülkeye bırakılmaması gerektiğini belirterek, "Ülkeler üstü bir İslam konfederasyonunun bu işi yürütmesi lazım. Çünkü bu doğru yürümüyor" ifadesini kullandı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır da 7 Haziran seçimlerinde küçük bir duraksama yaşadıklarını ifade ederek, açıklanan seçim beyannamesinin ardından iyi bir rüzgar yakaladıklarını ve bu rüzgarın kendilerini rahatlıkla iktidara götüreceğini kaydetti.