Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Kayserispor Teknik Deriktörü Kafkas: - "Bir üst tura geçtik ve yolumuza devam etmek istiyoruz" - Zonguldak Kömürspor Teknik Direktörü Terzi: - "Centilmence bir maç oldu. Kayserispor'a yolunda başarılar diliyoruz"

ZONGULDAK (AA) - Ziraat Türkiye Kupası 2. turunda Spor Toto 3. Lig takımı Zonguldak Kömürspor'u 1-0 yenen Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'un teknik direktörü Tolunay Kafkas, "Bir üst tura geçtik ve yolumuza devam etmek istiyoruz" dedi.

Kafkas, maçın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Zonguldak'ta bulunmaktan dolayı keyif aldıklarını belirterek, iyi bir taraftarın önünde maç yaptıklarını söyledi.

Saha şartlarının elverişli olmadığını ifade eden Kafkas, şöyle devam etti:

"Bu tip turlar ciddiye alınmazsa başınıza ciddi sonuçlar açabilir. Oyuncularımı yürekten kutluyorum. İyi mücadele örneği gösterdiler. Sonuçta 1-0'la turu geçen taraf biz olduk. Bir üst tura geçtik ve yolumuza devam etmek istiyoruz. Zonguldak Kömürspor'un yönetim kuruluna, başkanına ve taraftar grubuna teşekkür ediyorum. Özellikle Zonguldak Kömürspor oyuna çok iyi başladı. Önemli ataklar da geliştirdi. Biraz acemilikleri, bizim de işimize yaradı. Yoksa daha da zor durumlara düşebilirdik."

 

- Zonguldak Kömürspor cephesi

Zonguldak Kömürspor Teknik Direktörü Cahit Terzi de güzel bir karşılaşma olduğuna dikkati çekerek, "Bizim çocuklarımız güzel mücadele ettiler ve şansız bir gol yedik. İlk yarı güzel ve tempolu bir oyun oldu. Girdiğimiz pozisyonlar var. Buna rağmen iki takımı da kutluyorum. Centilmence bir maç oldu. Kayserispor'a yolunda başarılar diliyoruz" diye konuştu.

Bazı taraftarlar Kayserispor'un teknik direktörü Tolunay Kafkas'la hatıra fotoğrafı çektirdi.