MHP Zonguldak İl Başkanlığı Olağan Kongresi

MHP Zonguldak İl Başkanlığı Olağan Kongresi
MHP Zonguldak İl Başkanlığı Olağan Kongresi
ZONGULDAK (AA) - MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Özcan Pehlivanoğlu, "Bu salonun içine ve dışına çıkan heyecan Türk milletinin sıkıntılardan...

ZONGULDAK (AA) - MHP  Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Özcan Pehlivanoğlu, "Bu salonun içine ve dışına çıkan heyecan Türk milletinin sıkıntılardan MHP eliyle çıkacağının göstergesidir" dedi.

Pehlivanoğlu, partisinin İl Başkanlığı Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada, 7 Haziran'da yapılacak milletvekilliği seçimlerinde Zonguldak'tan iyi sonuç beklediklerini söyledi. 

Türkiye 'nin bunalımlı günler yaşadığını öne süren Pehlivanoğlu, şöyle konuştu:

" Bugün burada bunalımlı günlerden kurtuluşa ereceğimiz günlerin izlerini görüyoruz. Bu salonun içine ve dışına çıkan heyecan Türk milletinin sıkıntılardan MHP eliyle çıkacağının göstergesidir. Bu kongrenin bu anlamda iktidara vesile olmasını diliyoruz. Onun için partimiz iktidarını zorunlu kılıyor. Bu vatan sizin olmayınca duble yolların, hastanelerin, engelliye yapılan yardımların bir anlamı var mı? Eğer vatan sizin değilse, bunların hiçbirinin önemi yoktur. Ülkemizde 3 milyonun üzerinde işsiz vardır. Gizli işsizlerle birlikte 10 milyon işsizimiz var. Bizler milletin tüm beklentilerini karşılayacak bir seçim bildirgesi hazırlayacağız ve bunu açıklayacağız."