Milletvekili genel seçiminin ardından

Milletvekili genel seçiminin ardından
Milletvekili genel seçiminin ardından
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ereğli ilçesi Kurtlar köyüne giderek teşekkür ziyaretlerinde bulundu.Çaturoğlu,...

ZONGULDAK (AA) - AK Parti  Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ereğli ilçesi Kurtlar köyüne giderek teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

Çaturoğlu, ziyaret sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada, seçim öncesi halka verdikleri sözü yerine getirerek, mahalle, köy ve beldelere teşekkür ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Sadece seçimden önce değil seçimin ardından da vatandaşı fırsat buldukça ziyaret edeceklerini hatırlatan Çaturoğlu, "Yağmurda ıslandık ama bu vatandaş için her şeye değer. Seçim öncesinde olduğu gibi seçim sonrasında da hep yanlarındayız.  Biz onlara başınıza değil, yanınıza geleceğiz sözünü verdik. Bu sözümüzü tutuyoruz" dedi.

Kurtlar bölgesinde yaşanan su sorununun çözümü için de hafta içerisinde ihale sürecinin başlayacağını belirten Çaturoğlu daha sonra beraberinde AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatuh Çakır, ilçe yönetim kurulu üyeleri, il genel meclis üyeleri ve partililerle birlikte köylülerle sohbet etti.