Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar, Ereğli ilçesinde teşekkür ziyaretinde...

ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar, Ereğli ilçesinde teşekkür ziyaretinde bulundu.

Devrim Bulvarı'nda partililer tarafından karşılanan milletvekilleri, daha sonra AK Parti Ereğli İlçe Başkanlığı'na kadar yürüdü.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden milletvekilleri, gösterilen ilgiye teşekkür etti.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, ilçe binası önünde yaptığı konuşmada, 1 Kasım seçimlerinden zaferle çıkmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Türkiye genelinde büyük bir başarı yakaladıklarını belirten Özbakır, "Partimiz Türkiye genelinde 8.5 puan oyunu arttırdı, biz Zonguldak'ta 11 puanın üzerinde bir başarı yakaladık. Türkiye'de rekorlardan bir tanesidir bu" dedi.

Halkın desteğiyle tek başına daha güçlü bir şekilde iktidara geldiklerini kaydeden Özbakır, şöyle konuştu:

"Halkımız bize bu desteği vermeseydi, biz bunu başaramazdık. Gece gündüz çalıştık, başardık. Tek başına iktidar olduk ve yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Halkımıza verdiğimiz sözler vardı, yollardan teşviklere kadar arkadaşlarımızla daha güçlü bunları takip edeceğiz. Teşviği çıkartırsak daha iyi olacak, yatırımları buraya çekmenin yolunu arayacağız. İşsizliği ve göçü önlemenin yollarını arayacağız. Elimizden geleni yapacağız. Ankara'da girişimlerimiz olacak. Halkımız bizlerin taşıcıdır. Her ne sıkıntınız olursa olsun, yanınızdayız."

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu da vizyonu ve misyonu olmayan muhalefete halkın gereken dersi verdiğini dile getirerek, yeni dönemde daha çok çalışarak 2023 hedeflerine ulaşacaklarını sözlerine ekledi.