MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Yılmaz'dan ziyaret

MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Yılmaz'dan ziyaret
MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Yılmaz'dan ziyaret
ZONGULDAK (AA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri...

ZONGULDAK (AA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Mustafa Özkan Gün'ü ziyaret etti.

Yılmaz, yaptığı konuşmada, sağlık sektörünün her birey için hayati önem taşıyan kurumlardan birisi olduğunu belirterek  "Bu anlamda buradaki hizmetlerin daha verimli yapılması hayati önem taşımaktadır. Hizmet yarışında bir bayrak değişimi oldu. Mustafa Özkan Gün'ün, daha önce Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimliğini de yapması, Zonguldak sağlık camiasını çok yakından bilen biri olması, sorunların tespiti ve çözümünde avantaj sağlayacaktır. Yeni görevinin Zonguldak'a ve kendisine hayırlar getirmesini diliyoruz" diye konuştu. 

Gün de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sorunlar ve çözümleri noktasında tecrübelerini Zonguldak için kullanacaklarını ve ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.


  ETİKETLER:

  MÜSİAD

  ,

  ZONGULDAK

  ,

  Kamu

  ,

  Çocuk

  ,

  Kadın

  ,

  hizmet