Okullar İyilikte Yarışıyor Projesi

Okullar İyilikte Yarışıyor Projesi
Okullar İyilikte Yarışıyor Projesi
- Ereğli'den toplanan yaklaşık bin parça oyuncak ve kitap Muş'ta eğitim ve öğrenim gören çocuklara gönderilecek

ZONGULDAK (AA) ? Ereğli'de başlatılan Okullar İyilikte Yarışıyor Projesi kapsamında toplanan yaklaşık bin parça oyuncak ve kitap Muş'ta eğitim ve öğrenim gören çocuklara gönderilecek.

İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen  "Okullar İyilikte Yarışıyor" projesi kapsamında, Ereğli Dikmen İlkokulunda toplanan oyuncak ve kitaplar, Muş'un Korkut ilçesindeki Alazlı İlkokulu'nda eğitim ve öğrenim gören çocuklara ulaştırılacak.

Ereğli Dikmen İlkokulu Müdür Vekili Murat İbik, yaptığı açıklamada, yaklaşık 2 aydır yürütülen kampanyaya gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi.

Alazlı İlkokulu'na gönderilecek oyuncak ve kitapların öğrenciler tarafından büyük bir titizlikle hediye paketi yapıldığını belirten "Güzel bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Beklediğimizin üzerinde oyuncak toplandı. Emeği geçen katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Okul öğrencisi 9 yaşındaki Buse Gündüz ise ihtiyacı olmadığı oyuncakları evinden getirerek kampanyaya destek olduğunu dile getirdi.


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  spor

  ,

  kitap

  ,

  Hediye

  ,

  Okul

  ,

  eğitim