Ormanlı'da kilitli parke çalışması

Ormanlı'da kilitli parke çalışması
Ormanlı'da kilitli parke çalışması
ZONGULDAK (AA) - Ormanlı beldesinde mahallelerde kilitli parke yapım çalışmaları sürüyor.Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, AA muhabirine yaptığı...

ZONGULDAK (AA) - Ormanlı beldesinde mahallelerde kilitli parke yapım çalışmaları sürüyor.

Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, AA muhabirine yaptığı açıklamada, beldenin en büyük mahalleleri arasında yer alan Sinitli'de yol sorununun kilitli parkeyle çözüme kavuşturulduğunu söyledi.

Ekiplerin büyük titizlikle çalışmalarına devam ettiğini, mahalle halkının da gönüllü olarak destek verdiğini belirten Başol, "Amacımız elimizdeki imkanları en iyi ve sağlıklı şekilde kullanarak vatandaşımıza hizmet üretmek. Sinitli Mahallesi'nde belirli yol güzergahlarında kilitli parke yapımı devam ediyor. Göreve geldiğimiz günden bu yana belediyemizde adeta seferberlik ilan ettik. Ormanlı halkı hizmetin en iyisini hak ediyor" dedi.

Başol, sel felaketinde zarar gören ve yıkılan köprünün Almanya 'da bulunan Ormanlılılar Derneği ve belde esnafının desteğiyle yeniden yapıldığını vurgulayarak  "Köprü trafiğe açıldı, emeği geçen katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Almanya

  ,

  ZONGULDAK

  ,

  Belediye

  ,

  İlan

  ,

  hizmet