Ramazan Bayramı'na doğru

Ramazan Bayramı'na doğru
Ramazan Bayramı'na doğru
ZONGULDAK (AA) - Zonguldak Valisi Ali Kaban ile Belediye Başkanı Muharrem Akdemir,  Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladıVali Kaban,...

ZONGULDAK (AA) - Zonguldak Valisi Ali Kaban ile Belediye Başkanı Muharrem Akdemir,  Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı

Vali Kaban, mesajında, bayramların insanların dayanışma, paylaşma ve yardımlaşma duygularının yoğunlaştığı günler olduğunu belirtti. 

Ramazan Bayramı'na ulaşmanın sevinç ve coşkusunu yaşadıklarını ifade eden Kaban, şunları kaydetti:

"Bu vesileyle saygıdeğer halkımızın, aziz milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum. Bayramı huzur içinde geçirmelerini temenni ediyor, sağlık, mutluluk ve başarı dolu güzel bir yaşam dileklerimle saygılar sunuyorum."

Belediye Başkanı Akdemir ise Ramazan Bayramı'nın sevgi ve hoşgörünün yaşandığı, huzur ve paylaşımın en çok hissedildiği günler olduğunu belirterek, "Bayramlar, kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu milletçe yaşama, duygu birliğimizi en üst düzeyde tazelemedir. Bizler aramızdaki sevgiyi, saygıyı ve kaynaşmayı sürdürdüğümüz sürece hep beraber emin adımlarla daha güzel günlere doğru ilerleyeceğiz" ifadesini kullandı. 


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  İslam

  ,

  Ramazan

  ,

  Belediye

  ,

  Yaşam

  ,

  dolu