Saadet Partisi Zonguldak İl Divan Toplantısı

Saadet Partisi Zonguldak İl Divan Toplantısı
Saadet Partisi Zonguldak İl Divan Toplantısı
ZONGULDAK (AA) - Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanlığı Divan Toplantısı yapıldı.Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Bekir Demirkaya, parti...

ZONGULDAK (AA) - Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanlığı Divan Toplantısı yapıldı.

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Bekir Demirkaya, parti binasındaki toplantıda, ülkenin gerçek problemlerini resmi rakamlarla konuşmak zorunda olduklarını söyledi.

Türkiye 'nin daha yaşanabilir bir ülke olması için Saadet Partisi'ne ihtiyaç duyulduğunu vurgulayan Demirkaya, şöyle konuştu:

"Gençlerimiz arasında işsizlik oranı yüzde 20,8'dir. Bu rakam genel işsizlik oranımızın iki katıdır. Gençlerimiz, ülkemiz için en dinamik güçtür ve kalkınmada avantajdır. Gençlerimiz için en temel sorun işsizliktir. Bu geçmişte de böyleydi, şimdi de böyle. Onların en iyi eğitimi almaları, en uygun işi bulabilmeleri Saadet Partisi'nin boynunun borcudur. Saadet Partisi ile birlikte ülkemizde her bir vatandaşımız asgari yaşam standartları açısından eşit haklara sahip olacaktır. Hatta Saadet Partisi ile geçmiş dönemde kaybettiğimiz irtifa telafi edilecektir. En temel ilkemiz muhtaçlara yardım dağıtmak değil, milleti muhtaç durumundan kurtarmaktır."

Konuşmanın ardından toplantı basına kapalı devam etti.