TTK'dan atık alım tesisi işletme ihalesi

TTK'dan atık alım tesisi işletme ihalesi
TTK'dan atık alım tesisi işletme ihalesi
ZONGULDAK (AA) - Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), Zonguldak Limanı'ndaki atık alım tesisinin 3 yıl süreyle işletilmesi için ihale açtı. İhale...

ZONGULDAK (AA) - Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), Zonguldak Limanı'ndaki atık alım tesisinin 3 yıl süreyle işletilmesi için ihale açtı. 

İhale şartnamesine göre, Gemilerden Atık Alınması ve Atıkların Kontrolü Yönetmeliği çerçevesinde rıhtım, iskele ve demir sahalarına gelen-giden yerli ve yabancı bandıralı gemilerle kuruma ait deniz araçlarının operasyonları sırasında ortaya çıkan petrol türevi sıvı, evsel ve katı çöp atıklarının alınmasının yanı sıra depolanması, susuzlaştırılması, geri dönüşüm veya bertaraf tesislerine taşınması amacıyla Zonguldak Limanı'nda kurulu bulunan "67 ? AKTL ? 002" lisans belgeli tesisin işletilmesine ilişkin teklifler, 9 Şubat Pazartesi'ye kadar kabul edilecek. 

 

Gemi atıkları lisanslı atık alım gemisi veya kara tankeriyle taşınabilecek, atık alım tesisi her zaman ulusal ve uluslararası mevzuat hükümlerine uygun çalışacak.

İhale dokümanı, TTK Satınalma Daire Başkanlığı ile kurumun Ankara 'daki misafirhanesinden temin edilebilecek.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Ankara

  ,

  ZONGULDAK

  ,

  Gemi

  ,

  Daire

  ,

  petrol

  ,

  zaman

  ,

  Lisans

  ,

  ihale