TTK'dan devre kesici ünitesi ve röle kutusu ihalesi

TTK'dan devre kesici ünitesi ve röle kutusu ihalesi
TTK'dan devre kesici ünitesi ve röle kutusu ihalesi
ZONGULDAK (AA) - Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) metan gazı ihtiva eden yer altı kömür ocaklarında kullanılmak üzere ihaleyle termik manyetik şalter,...

ZONGULDAK (AA) -  Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) metan gazı ihtiva eden yer altı kömür ocaklarında kullanılmak üzere ihaleyle termik manyetik şalter, kaçak akım koruma ve izolasyon test devrelerine sahip devre kesici ünitesi ve röle kutusu satın alacak.

Kurumun ihtiyacı doğrultusunda alınacak 70'er devre kesici ünitesi ve röle kutusu ihalesine ilişkin teklifler, 8 Aralık Pazartesi'ye kadar kabul edilecek.

Şartnameye göre, yüklenici firma, TTK numunesiyle uyumlu ve teknik şartnamede belirtilen özellikleri sağlayan 1 devre kesici ünitesi ve röle kutusunu sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 45 gün içinde imal edip denenmek üzere TTK Maden Makinaları Fabrika İşletme Müdürlüğü Elektrik İşleri Şube Müdürlüğü'ne teslim edecek.

Devre kesici üniteleriyle röle kutuları, uygunluk raporunun düzenlendiği tarihten itibaren de en geç 60 gün içinde TTK'ya gönderilecek.

İhale dokümanı, TTK Satınalma  Daire Başkanlığı ile kurumun Ankara 'daki misafirhanesinden temin edilebilecek.