Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yılı

Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yılı
Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yılı
ZONGULDAK (AA) - Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümünü dolayısıyla mesaj yayımladı.Akdemir,...

ZONGULDAK (AA) - Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümünü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Akdemir, mesajında, Türk polisinin toplum huzurunu ve güvenini sağlama noktasında kutsal bir vazifeyi yerine getirdiğini belirtti.

Polis teşkilatının kamu düzeniyle vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlayarak çok önemli görevler üstlendiğini Anlatan Akdemir, şunları kaydetti:

"Polislik zor, bir o kadar da gurur dolu bir meslektir. Ülkenin her noktasında güvenliği ve huzuru sağlamak için ayrı bir sorumluluk gerektiren kutsal meslektir. Bu anlamlı günde, halkın güven içerisinde yaşamaları için gece gündüz demeden yurdumuzun her köşesinde görev yapan emniyet teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü kutlarım. Vatan ve görev uğrunda hayatlarını feda eden emniyet şehitlerimizi bir kez daha minnet ve rahmetle anıyorum." 


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  Kamu

  ,

  Belediye

  ,

  Vatan

  ,

  Gece

  ,

  toplum

  ,

  dolu

  ,

  kuruluş

  ,

  emniyet