Üniversite öğrencilerinden kırtasiye yardımı

Üniversite öğrencilerinden kırtasiye yardımı
Üniversite öğrencilerinden kırtasiye yardımı
ZONGULDAK (AA) - Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Gümeli İlkokul-Ortaokul öğrencilerine kırtasiye yardımında...

ZONGULDAK (AA) ? Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Gümeli İlkokul-Ortaokul öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu.

BEÜ Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfkı Henden, gazetecilere yaptığı açıklamada, öğrencilere duyarlılıklarından dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında, okullara katkı sunmaya devam edeceklerini belirten Henden, şöyle konuştu:

"Biz Alaplı MYO olarak minik öğrencilerimiz için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz. Bizler hedefleri olan yere sağlam basan öğrenciler yetiştirmek istiyoruz. Bizler bu tür projelerle okul ve çevre bütünleşmesi programı çerçevesine bütün okullarımızı gezmek istiyoruz. Öğrencilerimize sonsuz teşekkür ediyorum."

Öğrencilerden Resul Kara ise öğrencilere kırtasiye yardımında bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu vurgulayarak, "Sosyal sorumluluk projesi kapsamında kendi harçlıklarımızdan biriktirdiğimiz parayla kitap ve defter aldık. Aynı zamanda araç gereçler için sponsor bularak öğrencilerimize kırtasiyelerini teslim etti. Bizlere projede destek olan okul müdür yardımcıları Ömer Dereli ve Hafize Yeğen'e çok teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.