Zonguldak'ta Anneler Günü yürüyüşü

Zonguldak'ta Anneler Günü yürüyüşü
Zonguldak'ta Anneler Günü yürüyüşü
ZONGULDAK (AA) - AK Parti Zonguldak Kadın Kolları üyeleri, "Anneler Günü" dolayısıyla yürüyüş düzenledi.Kent merkezindeki Madenci Anıtı önünde...

ZONGULDAK (AA) ? AK Parti Zonguldak Kadın Kolları üyeleri, "Anneler Günü" dolayısıyla yürüyüş düzenledi.

Kent merkezindeki Madenci Anıtı önünde toplanan kadınlar, valilik binasına kadar yürüyerek ellerindeki karanfilleri vatandaşlara dağıttı.

  AK Parti Zonguldak Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman, yaptığı açıklamada, AK Parti'nin hiçbir ayrım gözetmeden kadınları desteklediğini belirtti.

Annelere hak ettiği kıymeti verdiklerini ifade eden Arıman, şöyle konuştu:

"30 yıl boynuca yüzleri gözyaşlarıyla ıslanmış anneleri teselli etmekten daha fazlasını yapmak istedik. Çözülemez, yapılamaz denilen meselelere eğildik. Halklarımıza gelecekte de birlikte yaşama umudu verdik. Kadınlarımız çıktığımız bu zorlu yolda bizi yalnız bırakmadılar. Bu ülke daha güzel bir ülke olacaksa kadınlarımız ve annelerimizin gayretleri ve destekleriyle olacaktır. Bu ülkeyi annelerin evlat acısıyla bölmeye çalışan, acıları karşı karşıya getirerek ayrımcılık yapanlara karşı, bu ayrımcılıktan nemalananlara karşı, tüm annelerimizle el ele tutuşup güçlü Türkiye 'ye doğru yürüyoruz."

Yürüyüş sırasında AK Parti milletvekili adayları Hüseyin Özbakır ve Emine Çift, CHP seçim bürosunda bulunanlara da karanfil verdi.