Zonguldak'ta bahşiş kavgası: 2 yaralı

Zonguldak'ta bahşiş kavgası: 2 yaralı
Zonguldak'ta bahşiş kavgası: 2 yaralı
- Düğün arabasının yolunu bahşiş almak için kesen grup ile damat ve gelinin yakınları arasında çıkan kavgada, 2 kişi yaralandı - Saldırganların darp ettiği damadın babası Turgay G. ile ablası Gülten G, nikahın ardından tedavilerini yaptırmak için Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesine gitti

ZONGULDAK (AA) - Zonguldak'ta düğün arabasının yolunu bahşiş almak için kesen grup ile damat ve gelinin yakınları arasında çıkan kavgada 2 kişi yaralandı.

Mithatpaşa Mahallesi İkinci Makas mevkisinde bir grup, düğün konvoyundaki Esin ve Mesut G'nin düğün arabasını bahşiş almak için durdurdu. Zarf içerisinde kendilerine verilen parayı az buldukları ve daha fazla bahşiş istedikleri iddia edilen gruptakiler ile gelin ve damadın yakınları tartıştı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine gruptakiler, taş ve sopalarla damadın yakınlarına saldırdı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerini görünce kaçmaya çalışan 4 kişi, gözaltına alındı.

Saldırganların darp ettiği damadın babası Turgay G. ile ablası Gülten G, belediye düğün salonundaki nikahın ardından tedavilerini yaptırmak için Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesine gitti.


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  ZONGULDAK

  ,

  Belediye

  ,

  İddia