Zonguldak'ta balkondan düşen çocuk öldü

Zonguldak'ta balkondan düşen çocuk öldü
Zonguldak'ta balkondan düşen çocuk öldü
ZONGULDAK (AA) - Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, bir apartmanın üçüncü katında balkondan düşen çocuk, tedavi gördüğü hastanede hayatını...

ZONGULDAK (AA) - Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, bir apartmanın üçüncü katında balkondan düşen çocuk, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

İlçede bir apartmanının 3'üncü katındaki evlerinin balkonuna, ailesinin evde olmaması üzerine merdiven boşluğundan tırmanırken düşen Serdar Ata Yıldırım (15), tedavi gördüğü Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'nde 3 gün süren yaşam savaşını kaybetti.

Yıldırım'ın cenazesi önce Çaycuma'daki evine, ardından Güzeloğlu köyüne götürüldü. Cenazesi, Merkez Camisi'nde kılınan ikindi namazının ardından aile mezarlığında defnedildi.

Cenaze törenine, Yıldırım'ın ailesi,  Kilimli Belediye Başkanı Ali Kılıçarslan, Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Ahmet Demirci ve yönetim kurulu üyeleri, Çaycuma Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir,  okul arkadaşları, öğretmenleri ve vatandaşlar katıldı.