Zonguldak'ta gıda yardımı

Zonguldak'ta gıda yardımı
Zonguldak'ta gıda yardımı
 ZONGULDAK (AA) - Zonguldak'ta İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı ve Sürekli Aydınlık için Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği...

 ZONGULDAK (AA) - Zonguldak'ta İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı ve Sürekli Aydınlık için Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından ihtiyaç sahibi ailelere  gıda yardımı yapıldı.

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı gönüllüsü Mevlüt Kesin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, gezici aşeviyle iftar programları gerçekleştirileceğini, 2 Temmuz'da da iftar programı düzenleyeceklerini bildirdi.

Keskin, hayırseverlerin desteğiyle çalışmalara devam ettiklerini kaydederek, şöyle konuştu:

"Sürekli Aydınlık için Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve İHH'nın gönüllüleri olarak, Karaelmas diyarının çok değerli  bağışçılarının da destek verdiği 250 ramazan gıda yardım paketi ve 75 ramazan çocuk paketleri ihtiyaç sahiplerine, muhacirlere, yetim ailelerine dağıtımı ramazan ayının arifesinde başlamıştır. Yardımsever halkımız  zekatları, fıtır  sadakaları, adak kurbanları ve  gıda yardımlarıyla bu iyilik kervanına destek verebilirler. Ayrıca 25 Haziran'da Zonguldak Valiliği arkasında stant açılacaktır."