Zonguldak'ta hastalara ev ziyareti

Zonguldak'ta hastalara ev ziyareti
Zonguldak'ta hastalara ev ziyareti
   ZONGULDAK (AA) - Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Mustafa Özkan Gün, İl Sağlık Müdürü Bilal Cin ve Halk Sağlığı Müdürü Yusuf Kaya,...

    ZONGULDAK (AA) - Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Mustafa Özkan Gün, İl Sağlık Müdürü Bilal Cin ve Halk Sağlığı Müdürü Yusuf Kaya, tedavileri devam eden hastaları evlerinde ziyaret etti.

Gün , Cin ve Kaya, Yağcılar Mahallesi'nde Evde Sağlık Hizmeti alan engelli Mehtap Nilay Perdahçıoğlu'nun yanı sıra  Dilaver Mahallesi'nde diyaliz tedavisi gören Cafer Boz'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu, sağlık durumları hakkında bilgiler aldı.

Perdahçıoğlu'nun annesi Seval Perdahçıoğlu, yaptığı konuşmada, çocuğunun doğuştan bedensel ve zihinsel engelli olduğunu belirterek "Rehabilitasyon ve diğer evde sağlık tedavileri yapılmakta. İlginizden dolayı dolayı teşekkür ediyorum, yalnız olmadığımızı hissettik" dedi.

İl Sağlık Müdürü Bilal Cin ise evlere periyodik ziyaretlerde bulunduklarını vurgulayarak şunları kaydetti:

"Sağlık Bakanlığımıza bağlı hastane ve diğer sağlık kuruluşlarından hizmet alan vatandaşlarımızın memnuniyetini ve hizmet kalitemizi sorgulamak amacıyla ziyaretler yapıyoruz. Vatandaşlarımızın bakanlığımız ve sağlık müdürlüğümüzden beklentilerini ve memnuniyetlerini gözlemliyoruz. Bu ziyaretlerimizi ilimiz merkez ve ilçelerinde aralıklarla devam ettireceğiz."


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  diyaliz

  ,

  Kamu

  ,

  engelli

  ,

  hizmet