Zonguldak'ta şüpheli ölüm

Zonguldak'ta şüpheli ölüm
Zonguldak'ta şüpheli ölüm
- Gökçebey ilçesinde, hemşirelik bölümünden bu yıl mezun olan 22 yaşındaki Ceren Gider, yatağında ölü bulundu - Baba Gider: - "Kızımı kendi minibüsümle hastaneye kaldırdım. Herhangi ciddi bir rahatsızlığı bulunmuyordu. Kesin ölüm sebebi otopsinin ardından belli olacak, çok üzgünüm"

ZONGULDAK (AA) - Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde, üniversiteden bu yıl mezun olan 22 yaşındaki Ceren Gider, evinde ölü bulundu.

Alınan bilgiye göre, Karabük Üniversitesi hemşirelik bölümünden yaklaşık 15 gün önce mezun olan Ceren Gider, ilçeye bağlı Muharremler köyünde yaşayan ailesinin yanına gitti.

Dinlenmek üzere odasına geçen Gider'i iftar vakti uyandırmak isteyen anne Satiye Gider, kızının hareketsiz halde yattığını gördü.

Kızını uyandıramayan anne Gider, iftar için komşularına giden eşi Cemil Gider'e durumu haber verdi.

Babası tarafından Gökçebey Devlet Hastanesine kaldırılan Ceren Gider'in hayatını kaybettiği belirlendi.

Dört çocuk babası Gider, gazetecilere yaptığı açıklamada, durumu öğrendiğinde zaman kaybetmeden eve geldiğini belirterek, "Kızımı kendi minibüsümle hastaneye kaldırdım. Herhangi ciddi bir rahatsızlığı bulunmuyordu. Kesin ölüm sebebi otopsinin ardından belli olacak, çok üzgünüm" diye konuştu.

Gider, Ceren'in zayıflama hapı kullandığı yönünde iddialar olduğunun sorulması üzerine bunun kesinlikle doğruyu yansıtmadığını, kızının bu tür bir ilaç almadığını ileri sürdü.


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  haber

  ,

  Çocuk

  ,

  zaman

  ,

  iftar