Zonguldak'taki tünel çalışmaları

Zonguldak'taki tünel çalışmaları
Zonguldak'taki tünel çalışmaları
ZONGULDAK (AA) - Zonguldak Valisi Ali Kaban, beraberindekilerle devam eden tünel çalışmalarını inceledi. Vali Kaban, AK Parti Zonguldak Milletvekili...

ZONGULDAK (AA) - Zonguldak Valisi Ali Kaban, beraberindekilerle devam eden tünel çalışmalarını inceledi. 

Vali Kaban, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Karayolları 15. Bölge Müdürü Sami Uyar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman'la  Mithatpaşa ve Üzülmez tünellerini inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. 

Kaban, yaptığı açıklamada, kentin  çevre ve jeolojik koşullarının ağır olduğunu dile getirerek " Mithatpaşa Tüneli'nin özellikle karşı taraftan gelen kısmında kömür çıktı. Kömürden dolayı özel bir çalışma yaptılar. Özellikle İkinci Makas açısından girilmesi gerekiyordu onu da başlattılar. Çok güzel olacak. Çalışmalar bir an önce bitirilsin istiyoruz" diye konuştu.

 AK Parti Zonguldak Milletvekili Ulupınar da Zonguldak'ta yol konusunda önemli çalışmalar yapıldığına işaret ederek " Bazı işlerinden altından kalkamıyor müteahhitler. Buranın coğrafi koşullarını bilmedikleri için sıkıntı yaşanıyor. 2016 yılı içerisinde yollarımız en üst standart  ile vatandaşın hizmetinde olacak" ifadesini kullandı.