Türkiye sandık başında

Türkiye sandık başında
Türkiye sandık başında
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu: - "Bu Meclis, Kurtuluş Savaşı'nı kazanan bir Meclis'tir ve Türkiye'nin her sorununu çözebilecek kapasitededir. Milletimizin gücü ve iradesi vardır. İnşallah öyle olacaktır" - "Memleketimize hayırlı olsun, sadece ülkemize milletimize değil, bütün dünya mazlumlarına da bu seçimlerin hayırlı olmasını diliyoruz"

ANTALYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bu Meclis, Kurtuluş Savaşı'nı kazanan bir Meclis'tir ve Türkiye'nin her sorununu çözebilecek kapasitededir. Milletimizin gücü ve iradesi vardır. İnşallah öyle olacaktır" dedi.

Oyunu Antalya'nın Alanya ilçesinde kullanan Çavuşoğlu, eşi Vildan Çavuşoğlu ile ilçedeki Ayşen Cengiz Urfalıoğlu İlkokuluna geldi. Görevlilerle selamlaşan Çavuşoğlu, daha sonra 2346 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Çavuşoğlu, oy verme işleminin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, seçimlerin ülke için hayırlı olmasını diledi.

Oy kullanarak vatandaşlık görevini yerine getirdiğini belirten Çavuşoğlu, "İnşallah bugünkü seçimlerden sonra oluşacak Türkiye Büyük Millet Meclisi, Türkiye'nin bütün sorunlarını, bütün meselelerini çözecektir ve Türkiye'yi hedeflerine emin adımlarla ulaştıracaktır. Biz buna inanıyoruz" diye konuştu.

Sandığa milletin iradesinin yansıyacağını ifade eden Çavuşoğlu, "Bu Meclis, Kurtuluş Savaşı'nı kazanan bir Meclis'tir ve Türkiye'nin her sorununu çözebilecek kapasitededir. Milletimizin gücü ve iradesi vardır. İnşallah öyle olacaktır. Memleketimize hayırlı olsun, sadece ülkemize milletimize değil, bütün dünya mazlumlarına da bu seçimlerin hayırlı olmasını diliyoruz" ifadelerini kullandı.

Çavuşoğlu, bahçede vatandaşlarla sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldı.