Türkiye sandık başında

Türkiye sandık başında
Türkiye sandık başında
- AK Parti Bilecik Milletvekili Eldemir ile CHP Bilecik Milletvekili Tüzün, oylarını kullandı

BİLECİK (AA) - AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir ile CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, oylarını kullandı.

AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Pazaryeri ilçesine bağlı Bozcaarmut köyünde 1021 numaralı sandıkta oyunu kullanarak, seçimlerin Bilecik ve Türkiye için hayırlı olmasını diledi.

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, oyunu eşi Aysel ile oğlu Mehmet Ata Tüzün ile birlikte Malhun Hatun Ortaokulu'nda 1001 numaralı sandıkta kullanımının ardından, "Cumhuriyet, demokrasi ve milletimiz için oylarımızı kullandık. Oylarımızın ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" ifadesinde bulundu.

AK Parti Bilecik 2. sıra milletvekili adayı Ramazan Kurtulmuş, oyunu eşi Zehra Kurtulmuş ile birlikte Ertuğrulgazi İlkokulu'nda 1053 numaralı sandıkta kullandı.

CHP Bilecik 2. sıra milletvekili adayı Hüseyin Elmas, oyunu oğlu Egemen Elmas ile birlikte Bozüyük ilçesinde Tren İstasyonu'nda 1024 numaralı sandıkta kullandı.

MHP Bilecik 1. sıra milletvekili adayı Ahmet Murat Köftecioğlu, oyunu eşi Fatma Köftecioğlu ile birlikte Bozüyük Saffet Şeker İlköğretim Okulu'nda 1054 numaralı sandıkta kullandı.