Türkiye sandık başında

Türkiye sandık başında
Türkiye sandık başında
BOLU (AA) - Bolu'da vatandaşlar, 26. Dönem Milletvekilli Genel Seçimi için oy kullanmaya devam ediyor. İzzet Baysal 50. Yıl İlk Okulu'na eşi Güler...

BOLU (AA) - Bolu'da vatandaşlar, 26. Dönem Milletvekilli Genel Seçimi için oy kullanmaya devam ediyor.

 İzzet Baysal 50. Yıl İlk Okulu'na eşi Güler Yılmaz ile gelen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, oyunu 1038 numaralı sandıkta kullandı.

 Yılmaz, çıkışta gazetecilere yaptığı açıklamada, seçimlerin Türkiye'ye hayırlı olması temennisinde bulunarak, şöyle konuştu:

"Yeni bir seçim dönemi daha geçiriyoruz. Önümüzdeki dönemde istikrarın sağlamasını umut ediyoruz. Çünkü neredeyse 3,5 yıl bir daha seçim olmayacak. Bu çok önemli bir gelişme. İnşallah yeniden istikrar ortamına vesile olmasını temenni ediyoruz. İnşallah yeni bir seçim olmaz. Yeni bir seçim olması demek, herkesin beklentilerini değiştiriyor. Ülkenin istikrara kavuşması anlamında sıkıntılar oluşturuyor. Ekonomiyi çok ciddi anlamda örseliyor."

"Burada A veya B partisi çok önemli değil. Önemli olan bir partinin istikrarla ülkeyi yönetmesi" diyen Yılmaz, "Birlikte iş yapamayacağımızı, birlikte iş yapmamızın zor olduğunu görüyoruz. İnşallah tek başına ve istikrarlı bir hükümet çıkmasını, Allah vesile kılsın diyorum" ifadesini kullandı.