Ziraat Türkiye Kupası

Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası
DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif faaliyetler Kulübü, Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçında yarın PTT 1. Lig...

DİYARBAKIR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif faaliyetler Kulübü, Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçında yarın PTT 1. Lig takımlarından Vartaş Elazığspor ile karşılaşacak.

Amed Sportif faaliyetler Kulübü Teknik Direktörü Sertaç Küçükbayrak, sahalarında yapacakları Vartaş Elazığspor maçını kazanıp, hem ligdeki Fatih Karagümrük yenilgisini unutturmak hem de Ziraat Türkiye Kupası'nda gruplara kalmak istediklerini söyledi.

Fatih Karagümrük'e yenilerek ligde yakaladıkları çıkışa ara verdiklerini belirten Küçükbayrak, mağlubiyetin kendi sahalarında aldıkları ilk mağlubiyet olduğunu, çok üzgün olduklarını ve bu yenilgiyi "iş kazası" olarak değerlendirdiklerini ifade etti.

Ziraat Türkiye Kupası'nda iddialı olduklarını dile getiren Küçükbayrak, "Şu ana kadar Ziraat Türkiye Kupası maçlarında istediğimiz sonuçları aldık. Hedefimi kupada guruplara kalmaktır. Bunu başarmak için sadece bir engel kaldı. O da yarın sahamızda yapacağımız Vartaş Elazığspor maçı. Bu karşılaşmayı kazanıp hem gruplara kalmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Vartaş Elazığspor maçına tam kadro çıkacaklarını aktaran Küçükbayrak, hedeflerinin mutlak galibiyet olduğunu sözlerine ekledi.