Türkiye sandık başında

Türkiye sandık başında
Türkiye sandık başında
- Başbakan Davutoğlu'nun Ekonomi Başdanışmanı Günay: - "İnşallah 2 Kasım itibarıyla yeni bir döneme başlayacağız. Hayırlısıyla bütün vatandaşlarımızın birlik, beraberlik içinde yaşamasına yeni bir zemin oluşacak"

ESKİŞEHİR (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Ekonomi Başdanışmanı ve AK Parti Eskişehir milletvekili adayı Prof. Dr. Emine Nur Günay, "İnşallah 2 Kasım itibarıyla yeni bir döneme başlayacağız. Hayırlısıyla bütün vatandaşlarımızın birlik, beraberlik içinde yaşamasına yeni bir zemin oluşacak" dedi.

Deliklitaş Mahallesi'ndeki Murat Atılgan Ortaokulu'nda 1140 numaralı sandıkta oy kullandıktan sonra gazetecilere açıklama yapan Günay, seçimlerin ülke için hayırlı olmasını diledi.

Günay, seçimlerin birlik, beraberlik, huzur ve barış içinde geçeceğini dile getirerek, "Seçim çalışmaları süresince destek veren tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İnşallah 2 Kasım itibarıyla yeni bir döneme başlayacağız. Hayırlısıyla bütün vatandaşlarımızın birlik, beraberlik içinde yaşamasına yeni bir zemin oluşacak. Bundan eminim, vatandaşlarımıza güveniyorum. Kendilerine çok teşekkür ediyor, 'oyumuzu kullanalım' diyorum" ifadelerini kullandı.