Türkiye sandık başında

Türkiye sandık başında
Türkiye sandık başında
- TBMM KİT Komisyon Başkanı Kinay, oyunu 50. Yıl İlkokulunda kullandı

KÜTAHYA (AA) - TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsü (KİT) Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, oyunu Cumhuriyet Mahallesi'ndeki 50. Yıl İlkokulunda kullandı.

Kinay, oyunu kullandıktan sonra AA muhabirine yaptığı açıklamada, seçimlerin  Türkiye 'nin gelecek 4 yılı için çok önemli olduğunu söyledi. 

Milletin, vakur ve kararlılık içerisinde AK Parti 'ye bugüne kadar verdiği desteğin devam etmesini umduğunu dile getiren Kinay, şöyle konuştu: 

"Türkiye önemli dönemeçleri geçti. Şu anda inşallah bu seçimlerle yeniden zinde bir şekilde Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde reformlara, ülkemizi geliştirecek, kalkındıracak hamlelere ve bunları gerçekleştirecek siyasi istikrarı sağlayacaktır. Siyasi liderimiz, siyasi kadromuz, programımız ve seçmen kitlemiz gerçekten dünyada ender rastlanır bir şekilde güçlüdür. Bu nedenle yürütülen kampanyaların belki de en büyüğü bu seçimlerde gerçekleştirildi. Kampanyaların netice vereceğini ve yeniden AK Parti'nin tek başına iktidara geleceğini hatta anayasayı değiştirecek çoğunluğa ulaşacağını ümit ediyorum."