Türkiye sandık başında

Türkiye sandık başında
Türkiye sandık başında
- Manisa Valisi Bektaş: "Oy atmakla birlikte bizim bir görevimiz daha var, vatandaşın iradesinin sandığa doğru yansımasını temin etmek"

MANİSA (AA) - Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, oy atmakla birlikte vatandaşın iradesinin sandığa doğru yansımasını temin etmenin de görevleri olduğunu söyledi.

Vali Bektaş eşi Naciye Bektaş ile Şehzadeler ilçesi Gazi İlköğretim Okulu 1342 nolu sandıkta oyunu kullandı. 

Oyunu kullandıktan sonra okul önünde gazetecilere açıklama yapan Vali Bektaş, seçimlerin demokrasilerin şöleni olduğunu söyledi.

Vali Bektaş, "Oy atmakla birlikte bizim bir görevimiz daha var, vatandaşın iradesinin sandığa doğru yansımasını temin etmek. Bunu sonuna kadar yüzde yüz titizlikle yerine getirmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Bütün arkadaşlarımız görevinin başında. Bu ana kadar Manisa genelinde bize bir sorun intikal etmedi. Her şey tıkır tıkır işliyor. Herkes görevinin başında. Vatandaşımız da büyük bir hevesle oyunu kullanıyor. Umarım ülkemiz, milletimiz için hayırlı sonuçlar çıkar" dedi.

- AK Parti standına yapılan saldırı

Manisa İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren ise dün MHP 'nin yürüyüşü sırasında AK Parti seçim standına yapılan saldırıyla ilgili olarak stantları devirerek zarar verdiği tespit edilen 2 kişinin gözaltına alındığını kaydetti.