Kurban Bayramı

Kurban Bayramı
Kurban Bayramı
- Eskişehir'de protokol bayramlaştı

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de Kurban Bayramı dolayısıyla il protokolü bayramlaştı.

Devlet Su İşleri Misafirhanesi'nde düzenlenen etkinlikte konuşan Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, milletçe, birlik ve beraberlik içinde Kurban Bayramı'nı idrak ettiklerini bildirdi.

Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı tebrik eden Tuna, şunları kaydetti.

"Bu vesileyle şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Kederli ailelerinin yanlarında olduğumuzu belirtiyor ve sağlık, afiyet diliyoruz. Hep birlikte buradan haykırıyoruz. Bu milleti terörle bölmek, parçalamak mümkün değildir. Bu millet evlatlarını şehit verse de her zaman birlik ve beraberliğini muhafaza edecektir. Hep iyinin, doğrunun yanında olarak insanlığa katkı sunmaya devam edecektir. İnşallah bu sıkıntılı günler geçecek ve ülkemiz her alanda dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer almak için mücadelesine devam edecek. Bütün kurum ve kuruluşlarımızla çalışmaya devam edeceğiz."

Programa, Eskişehir Garnizon Komutanı Korgeneral Mehmet Şanver, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hüseyin Erdemir, AK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, İl Emniyet Müdürü Mustafa Şahin ve daire müdürleri ile kurum amirleri katıldı.